yachtyou.cz - Světovy online vyhledávač na pronájem lodí.

Online nákup Jídla bez starostí až na loď.

Služba Jam Yacht Supply je v provozu 24 hodin denně, 7 dní v týdnů. Objednané zboží rozváží do všech marín v Chorvatsku. Dodávka zakoupených výrobků je zdarma pro všechny objednávky přesahující 100 €.

jamyachtsupply.com

Přístavní manévry

Jak nezbourat marínu…aneb pár praktických rad při kotvení.

Kniha usnadní život na palubě jak začínajícím jachtařům, tak i těm zkušeným, kterým ukáže nové a méně známé způsoby manévrování v přístavech a marínách.

ATLAS 888 - Jachtařský průvodce Jadranem

Vydání velmi úspěšného německého originálu jachtaře Karla Heinze Bestandiga. Kniha je upravena a přizpůsobena českým a slovenským podmínkám. Je plná jednoduchých mapek, plánků přístavů a zátok s nezbytným minimem textu. Mapy a plánky jsou seřazeny tak, aby se v nich dobře orientovalo a, aby se snadno hledaly sousedící přístavy a zátoky.


Windytv je interaktivní mapa světa na předpověď počasí. Mapa je vhodná pro surfaře, kajtery, jachtaře, rybáře a piloty. Tato mapa vám poskytne informace o větru, teplotě, oblačnosti, vlnách, dešti a sněhu včetně krátkodobých prognóz.

windytv.com

KAPITÁN DO NEPOHODY

Kniha Kapitán do nepohody je praktická a myšlení provokující příručka pro kapitány všech úrovní a zkušeností. Je plná rad a návodů, jak na minimum snížit riziko nehody, plavebních komplikací a selhání přístrojů či vybavení při plavbě. Kniha obsahuje širokou škálu informací z oblasti dobré námořní praxe, plavební přípravy, manipulace s lodí, navigace, vedení posádky, týmové práci, komunikace, meteorologie, nouzových postupů a mnoho dalšího. Vše je podáno praktickou a srozumitelnou formou.

KAPITÁN DO NEPOHODY

CHORVATSKÝ PILOT - Jachtařský průvodce Chorvatskem

Průvodce, který v sobě integruje jak nautické informace pro kapitány – tedy jak tam doplout a zakotvit, tak turistické informace pro posádku – co je tam možné vidět.

jachtingvchorvatsku.cz


MarineTraffic zobrazuje téměř v reálném čase pozice lodí a jachet po celém světě, je napojen na největší síť AIS přijímačů. V databázi je více než 550 000 lodí.

marinetraffic.com

Windguru nabízí předpovědi na základě numerických modelů počasí až na sedm dnů dopředu pro víceméně jakékoliv místo na zeměkouli. Zaměřujeme se na předpovědi pro windsurfing, kitesurfing a jachting.

windguru.cz

TRIMOVÁNÍ PLACHET

Příručka RYA „Trimování plachet pro jachtaře“ obsahuje veškeré potřebné informace ke snadnému pochopení nastavování plachet. Stejně tak zde čtenář nalezne spoustu informací o druzích plachet, o materiálech, ze kterých se plachty šijí, a také o tom, jak plachty pracují.

PRVNÍ POMOC NA PALUBĚ

Na moři nejde jednoduše zvednout telefon, vytočit ambulanci a počkat, až přijede. Na moři je nutné konat ihned a nedá se spoléhat na pomoc zvenčí. Musíte se bez pomoci obejít a to celé hodiny, nebo i dny. První pomoc na palubě může zachránit život.

PRVNÍ POMOC NA PALUBĚ

Mimořádně přesná předpověď počasí pro jachtaře.

Predictwind je jediná společnost na světě, která funguje na vlastním modelu predikce větru. Na každých 50 km jsou dva zdroje a v nejvíce žádaných destinacích na světě je pak vzdálenost měřených bodů 1 až 8 km.

predictwind.com